Knygos.net

David Wong - Džonas pabaigoje miršta (2017)

SUSTOKITE!
Jums nederėjo plikomis rankomis liesti knygos.NE, nepadėkite jos. Tam jau per vėlu.Jie stebi jus.
Aš esu Deividas Vongas. Mano geriausias draugas yra Džonas. Čia netikri vardai. Pasikeisti savąjį, galimas daiktas, užsigeisite ir jūs.
Jūs tikriausiai dar nieko nežinote apie tuos dalykus, kurie aprašyti šiuose puslapiuose — apie narkotiką, psichoparanormalų stimuliatorių, vadinamą sojų padažu, kuris atveria langą į kitą pasaulį, o sąmonę pakylėja į aukštesnius suvokimo lygmenis. Niekada negirdėjote ir apie Koroką, nežemiškų padarų invaziją, grasinančią apkrėsti ir sunaikinti likusį pasaulį. Apie žmonijos laukiančią niūrią atetį.
Mudviem su Džonu nebuvo įmanoma viso to išvengti. Bet ir jūs laiko atgal jau nebeatsuksite. Knygą palietėte. Žaidime dalyvaujate. Dabar jus seka akis.
Išgelbėti jus gali vien tik žinios. Tidėl privalote skaityti knygą iki pat pabaigos. Netgi tas dalis, kur minimas dešrainis su „Bratwurst" dešrele. Kodėl? Tiesiog pasikliaukite manimi.
Atleiskite, kad įvėliau jus į šiuos reikalus, man išties labai gaila. Bet skaitydami apie žmonijai gresiančius įvykius nepamirškite vienos esminės aplinkybės: aš dėl nieko nesu kaltas.
Davidas Wongas — Cracked.com redaktoriaus Jasono Pagrino alter ego — meistriškai parodijuoja siaubo žanro kūrinius ir tuo pat metu siūlo skaitytojams tikrai šiurpią istoriją. Romanas, aišku, pradžiugins „Fangoria" žurnalo gerbėjus, bet jis turėtų patikti ir platesniam skaitytojų ratui. Išradingai pasitelkdama baimės faktorius, knyga viename puslapyje žadina egzistencinį siaubą, o kitame sukelia juoką.Publishers Weekly
Taip, knyga juokinga, bet ji, negana to, šiurpesnė už Stepheno Kingo kūrinius.The Daily Telegraph
Istorijoje išlaikyta gana gera pusiausvyra tarp linksmybių, siaubo ir siurrealizmo, kad negalėtumėte nuo jos atsiplėšti.Booklist
Jūs galite (ir norėsite) perskaityti knygą „Džonas pabaigoje miršta" vienu prisėdimu.BookReporter.com
Wongas tarpusavyje maišo siaubą, nežinią ir komediją — užduotis sudėtinga, bet autorius ją įveikia be jokio vargo.FashionAddict.com
Knyga panaši į filmą apie keistokus, paikus bičiulius, joje netrūksta rimtu veidu pateikiamo absurdiško humoro ir vykusių posakių... ji tiesiog smagi.Library Journal
Knyga patiks plačiam skaitytojų ratui, viename puslapyje ji kelia egzistencinį siaubą, sumaniai išnaudodama baimės faktorių, kitame priverčia kvatoti.
Publishers Weekly
David Wong - Džonas pabaigoje miršta (2017)
PDF knyga Lietuvių kalba