Knygos.net

Bernhard Moestl - Menas prisijaukinti drakoną (2010)

+2 2
Bestselerių autorius Bernhardas Moestlis parodo, kokia svarbi minčių galia mūsų gyvenimui. Juk kiekvienas žmogus gyvena tikrovėje, kurią jis susikuria mąstydamas. Tik savo minčių galia galima šią realybę pakeisti – ir teigiama, ir neigiama linkme. Nenugalimasis drakonas iš senosios Kinijos čia yra mąstymo simbolis.
12 strategijų supažindins jus su drakono pasauliu, jūs sužinosite, kokios svetimos įtakos jį paralyžiuoja arba įkvepia. Panaudokite drakono galią savo tikslams. Jeigu galėsite jį prisijaukinti (jį pažaboti, pasikinkyti ir joti ant jo), būsite neįveikiamas, nes tuomet drakonas dės už jus savo galvą, o savo gyvenimą paveiksite jūs pats.
Apie autorių
Bernhardas Moestlis – fotografas ir kelionių vadovas (pagrindinė sritis Azija). Jam, kaip vienam iš nedaugelio europiečių, pavyko giliau pažvelgti į Šaolino vienuolyno kasdienį gyvenimą ir mokymą. Ši patirtis nulėmė jo gyvenimą. Šiandien jis remia Šaolino vienuolius kelionėse po Europą ir kartu su Tarptautiniu Šaolino institutu (International Shaolin Institute) supažindina platesnę publiką su jo gyvenimo meno filosofija. Bernhardas Moestlis yra populiarių knygų autorius. Viena jų – „Šaolinas“ – pripažinta bestseleriu daugelyje užsienio šalių, o taip pat ir pas mus.
Bernhard Moestl - Menas prisijaukinti drakoną (2010)
PDF knyga Lietuvių kalba